رویه ارسال کالا

رویه ارسال کالا

روش ارسال سفارش در شهر مشهد :

سفارش‌ها  در شهر مشهد مطابق با هماهنگی تیم پشتیبانی بازی جات تحویل داده خواهد شد.

هماهنگی های لازم برای ارسال سفارشاتی که در ساعات بین 8 الی 18 صورت پذیرد در همان روز انجام میگیرد و برای سفارشات خارج این بازه زمانی روز بعد انجام می پذیرد.

  امکان تحویل سفارش در همه روزهای هفته وجود دارد و سفارش‌‌‌‌های با ارزش بیش از50 هزار تومان در شهر مشهد رایگان ارسال می‌شوند .

 

برای مبالغ کمتر هزینه 5 هزار تومان به فاکتور اضافه می شود .

 

روش ارسال سفارش در سایر شهرها :

ارسال سفارشات سایر شهرها با پست انجام میگیرد و زمانی بین 3 تا 5 روز کاری کالاهای خریداری شده به دست کاربران خواهد رسید .

 

 

نکات مهم :

– تحویل رایگان فقط شامل سفارش‌‌‌‌هایی با ارزش  بیش از پنجاه هزار تومان  و در شهر مشهد می‌شود.

– اگر کالای شما اقداماتی برای نصب ، راه اندازی و یا تحویل برای استفاده نهایی را دارد با بخش پشتیبانی فنی بازی جات هماهنگی های لازم را انجام دهید.
– اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، صاحب پروفایل یا شخص دیگری که صاحب پروفایل نام، آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است، هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر  مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

–  به کاربران توصیه می‌شود برای مشاهده محصول از دقایقی که هنگام تحویل گرفتن کالا در اختیار دارند، استفاده کنند.

– لازم است تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور همکاران تحویل سفارش کنترل شود.

– برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود سلامت فیزیکی و ظاهری  کالاهای دریافتی در حضور همکاران تحویل سفارش چک شود یا اینکه به محض مشاهده، در اولین فرصت از طریق تلفن 09357544524 ، یا ارسال ایمیل از طریق صفحه “تماس با ما” این موارد به خدمات پس از فروش بازی جات اطلاع داده شود.

– تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

 

چت واتس آپ
سوالات خود را بپرسید! ( از طریق چت )
سلام دوست عزیز!
اگر برای خرید اسباب بازی و یا پیدا کردن آن مشکلی دارید. ما در خدمتیم!